ЛІТО - 2017

 

ДЕНЬ 1

З 29 травня у Іваннівській школі розпочав роботу літній мовний табір, який триватиме дев'ять днів. Назва табору - "The lightning" ("Блискавка"). У день відкриття учні складали правила табору та ознайомлювалися із завданнями, вправами та іграми; малювали плакати до Дня Європи.

ДЕНЬ 2

Табір розпочався з веселої зарядки англійською мовою. Діти розучували рухливу гру "The banned motion", ходили на прогулянку та малювали емблеми.

ДЕНЬ 3

Весела зарядка. Qwest - пошук. Презентація першої теми. Бесіда. Рухлива гра "The alphabet". Прогулянка та повторення граматичної теми. Флешмоб "Europe Day".

ДЕНЬ 4

Весела зарядка. Створення квітки мрій. Бесіда та початок опрацювання нової теми командами. Гра "Picture dictation". Перегляд англомовного мультфільму.

ДЕНЬ 5

Весела зарядка. Граматична гра. Допрацювання і презентація своїх тем командами. Екскурсія в природу. Слухання та розучування англомовної пісеньки.

ДЕНЬ 6

Весела зарядка. Робота команд над темою "Приручи стихію". Гра "Field of Wonders".Прогулянка та повторення граматичної теми.

ДЕНЬ 7

Весела зарядка.  Створення та опис плакату "Грім та блискавка". Розучування англомовної пісеньки. Аутогенне тренування. Перегляд англомовного мультфільму.

ДЕНЬ 8

Весела зарядка. Створення презентації за темою "Summer is bright". Рухлива гра. Прогулянка та повторення граматичної теми. Закриття табору.