П`ятниця, 23.08.2019, 21:34
Вітаю Вас Гость | RSS

Іваннівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів              Ми дуже раді бачити Вас на сайті нашої школи!

Меню сайту
Наше опитування
Хто Ви
Всього відповідей: 77
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей:200 1
Користувачів: 0

Самоврядування

Учнівське самоврядування "Сонце"

Учнівське самоврядування є уособленням демократичної атмосфери в школі, формою самодіяльної організації життя у ній, важливим чинником самовиховання особистості. Реалізують його органи учнівського самоврядування, які складаються з виборних або уповноважених осіб, яким колектив доручає спільно планувати громадські справи, розподіляти доручення між учнями, перевіряти їх виконання, координувати та об’єднувати роботу первинних осередків.

Основними функціями учнівського самоврядування є:

 • організаторська – самостійно керує свою суспільно корисною діяльністю;
 • виховна – стає носієм моральних переконань;
 • стимулююча – сприяє формуванню морально-ціннісних стимулів усіх суспільно корисних справ, регулює поведінку своїх членів, їх відносин.

Основні заповіді в діяльності учнівського самоврядування:

 • Робити добро!
 • Любити своїх близьких!
 • Допомагай іншим людям!
 • Не лінись і не шукай виправдання своїм недолікам!
 • Знайди свою мету в житті!
 • Пізнай світ і себе!
 • Внось у своє життя новизну!

Модель учнівського самоврядування сприяє виробленню в учнів певних якостей:

 • відповідальність за доручену справу, за колектив, за все, що відбувається навколо;
 • принциповість – уміння критикувати, належним чином сприймати критику, давати об’єктивну оцінку своїм вчинкам та вчинкам оточуючих;
 • самостійність;
 • готовність, залежно від конкретних умов, знаходити правильне рішення, долати труднощі;
 • творче ставлення до дійсності;
 • вміння виявити ініціативу, вносити в будь-яку справу свої зусилля, думки, пропозиції.

 

Квест до Дня закоханих

14 лютого до Дня закоханих учнівське самоврядування «Сонце» організувало гру по станціям, в якій брали участь учні школи. На кожній зупинці учасники мали змогу проспівати улюблені пісні про кохання, змайструвати валентинку, пограти ігри "Мовчанка" та "Знайди слово", продемонструвати свої літературні здібності та інше. За кожне правильно виконане завдання діти отримували сердечка. У кінці квесту всі зібралися для підбиття підсумків. У такий романтичний день перемогу здобули дружба, любов та кохання. 

Акція "Прикраси на ялинку"

Учнівське самоврядування підготувало прикраси на районну ялинку, що знаходиться у м.Дубні.

Твори добро, бо ти людина

У рамках проекту "Твори добро, бо ти людина" учнівське самоврядування разом з класним керівником Черв'як О.О. та педагогом - організатором прибрали територію біля пам’ятника загиблим воїнам за свободу і незалежність України.

Велопробіг

28 вересня у Іваннівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся велопробіг. Марафон організували лідери учнівського самоврядування Десятник Вадим та Ткачук Іван. У заході взяли участь учні школи та вчитель фізичної культури .

День працівника освіти

Лідери учнівського самоврядування Іваннівської ЗОШ ретельно підготувалися до Дня працівника освіти. З самого ранку вони приїхали до школи, щоб із порогу привітати вчителів та працівників з їх професійним святом . Ще один із сюрпризів був фотоколаж . Педагоги були здивовані цікавими фотографіями. В кінці дня учні провели квест для вчителів, завданням якого було правильно і швидко пройти всі станції та дістатися до головного призу – смачного торта. У цьому змаганні перемогла дружба. Дві команди успішно виконали всі завдання та одночасно фінішували. Дякуємо нашим учням за цікаво проведений день!

 

День учнівського самоврядування

У рамках святкування Дня працівника освіти відбувся День учнівського самоврядування. До цього дня уся учнівська родина готується довго, старанно, продумували все до останньої дрібниці аби цей день дійсно став цікавим для усіх членів шкільної родини.

Обдарованість року

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет, а тому перед кожним педагогічним колективом стоїть завдання спрямоване на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для всебічно обдарованої молоді . 

Педагогічний колектив усвідомлено працює над створенням освітнього простору школи як сукупності умов для розвитку особистості. Враховуючі сучасні тенденції, поступово здійснюється перехід до нової педагогічної установки - від ідеї розвитку до ідеї саморозвитку, самоактуалізації всіх учасників освітнього процесу в школі.

 

 
Звітний проект "Скільки  дітей - стільки й здібностей"

Сучасним школярам дуже важко розібратися, правильно оцінити ряд подій виходячи з того потоку інформації (часом досить суперечливої), яка виплескується на нас з боку ЗМІ. У зв'язку з цим виникає необхідність вирішення ряду проблем. Однією з таких проблем - формування в процесі навчання активного, самостійного, творчого мислення школярів. Учням потрібно допомогти позбутися шаблонного, стереотипного мислення, стандартних установок, які вбивалися в їхні голови ще з дитинства. Щоб знищити цей стереотип, учнівське самоврядування планує свою роботу так, щоб кожен учень мав можливість себе проявити, зарекомендувати, спробувати щось нове, цікаве.

 
САМОРЯДУВАННЯ 2012-2013 н.р
Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні класу, школи. Досвід багатьох років доказує, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери – учні. Суттєвими рисами, якими наділені справжні лідери є: гнучкість, активність, ініціатива, дисципліна, добровільність, креативність, вихованість.

Вхід на сайт
Контакти

Поштова адреса: 35620, Україна, Рівненська область, Дубенський район,с.Іваннє, вул. Шкільна, 10
Телефон:(03656)55237

E-mail: dubno_osvita30@ukr.net
Ми в ІСУО

Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Скринька довіри

З метою удосконалення форм взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу – педагогів, учнів, батьків, осіб, які не байдужі до змін, що відбуваються в освітньому середовищі, створено електронну скриньку довіри

dovirarmk@ukr.net

Для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров'я, з метою захисту прав та інтересів дитини, Ви можете звертатися безпосередньо до директора школи Сливи О.В. та практичного психолога Коцюбинської Н.М. Також функціонують електронні скриньки: olenaslyva@ukr.net та kotsubinska85@ukr.net

Гаряча лінія
Друзі сайту

Copyright Viktoria Herus © 2019