Понеділок, 22.07.2019, 04:15
Вітаю Вас Гость | RSS

Іваннівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів              Ми дуже раді бачити Вас на сайті нашої школи!

Меню сайту
Наше опитування
Хто Ви
Всього відповідей: 77
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей:200 1
Користувачів: 0

Каталог файлів


ЯК ДОЛЯ ДОНЬКИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД БАТЬКА
30.01.2019, 12:53

ЯК ДОЛЯ ДОНЬКИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД БАТЬКА

1. Ставлення батька до дочки.
Батько - перший і найбільш значимий зразок чоловіка в житті його доньки. Коли дочка бачить, відчуває і знає, що найбільш значимий чоловік в житті, батько, любить і приймає її такою, яка вона є, дівчинка вчиться любити і приймати себе, і що важливо - вчиться приймати любов і увагу до себе протилежної статі.
2. Ставлення батька до матері.
Дівчинці необхідно бачити, що тато любить маму. Спостерігаючи любов батька до матері, кожна дитина відчуває почуття безпеки, радості, щастя і гармонії світу. Важливо у ставленні до матері показувати дочкам, яким чином чоловік проявляє любов і увагу до жінки. Так у дівчинки формується модель взаємовідносин між чоловіком і жінкою, яку вона засвоїть на все життя.

1. Пам'ятайте, дочка потребує батьківської любові не менше, ніж материнської. Проявляйте ДОВІРУ до дочки, розмовляйте з нею про її проблеми, проявляйте турботу, будьте поруч у відповідальні моменти її життя, вмійте відходити в бік, поважайте її вибір.
2. Проявляйте теплоту у відносинах з дочкою, обіймайте, говоріть компліменти, захоплюйтеся, даруєте подарунки, будьте щирим.
3. Уникайте зайвої опіки своєї дочки. При надлишку батьківської любові у дівчинки може сформуватися сильна емоційна залежність від батька, що завдає не меншої ШКОДИ, ніж недолік батьківської любові.
4. Проявляйте розуміння і щирий ІНТЕРЕС до життя дочки, проводьте час разом (відвідуйте театр, ходіть на виставки і концерти, влаштовуйте свята; слухайте музику, яку вона любить; цікавтеся тим, чим вона захоплюється; надихайте її на розвиток і розвивайтеся самі).
5. Будьте ЧІТКИМ, коли необхідно, але обов'язково - МУДРИМ і справедливим. Карайте з любов'ю, без гніву, пояснюючи свої дії. Рукоприкладство по відношенню до дітей не дозволяйте собі ніколи!
6. ПОВАЖАЙТЕ в дочці особистість, навіть, якщо вона ще дуже мала.
7. Заохочуйте ЖІНОЧНІСТЬ в дочці. Пам'ятайте, ви найважливіший і вірний чоловік в житті маленької  підростаючої жінки - вашої дочки. Вона дивиться на вас пильним поглядом і приймає життєві рішення вже в ранньому віці. Не пропустіть дитинство своєї дочки!

У підсумку, ви заслужите найвищу нагороду - любов і вдячність своєї дочки і побачите її щасливою жінкою в майбутньому.
 

Категорія: Методична робота | Додав: Ніка
Переглядів: 42 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Контакти

Поштова адреса: 35620, Україна, Рівненська область, Дубенський район,с.Іваннє, вул. Шкільна, 10
Телефон:(03656)55237

E-mail: dubno_osvita30@ukr.net
Ми в ІСУО

Пошук
Скринька довіри

З метою удосконалення форм взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу – педагогів, учнів, батьків, осіб, які не байдужі до змін, що відбуваються в освітньому середовищі, створено електронну скриньку довіри

dovirarmk@ukr.net

Для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров'я, з метою захисту прав та інтересів дитини, Ви можете звертатися безпосередньо до директора школи Сливи О.В. та практичного психолога Коцюбинської Н.М. Також функціонують електронні скриньки: olenaslyva@ukr.net та kotsubinska85@ukr.net

Гаряча лінія
Друзі сайту

Copyright Viktoria Herus © 2019