Середа, 26.06.2019, 02:55
Вітаю Вас Гость | RSS

Іваннівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів              Ми дуже раді бачити Вас на сайті нашої школи!

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей:200 1
Користувачів: 0

Каталог файлів


"Школа сприяння здоров'ю" - досвід роботи
04.03.2016, 01:48

 

«Школа сприяння здоров’ю», функціонує з 2012 року, сприяє створенню психолого-педагогічних і організаційно- педагогічних умов, які забезпечують інтелектуальне, фізичне, психічне, соціальне здоров’я і комфорт всіх учасників навчально- виховного процесу.


Досвід роботи представлений у трьох напрямках:

1. Авторською творчою майстернею вчителя основ здоров’я Десятник О.І. «Технологія освіти на основі життєвих навичок у загальноосвітній школі»; 


2.  Роботою творчої групи школи з теми «Впровадження здоров’язберігаючих технологій у навчально- виховний процес»

 

 

3.   Виховною роботою з реалізаціі обласної Програми виховання учнівської молоді на 2008-2020 роки; 

ВІДЕОЛЕКТОРІЙ

16  лютого    відбувся відеолекторій "Здоров'я і  спосіб життя". Провела захід  соціальний працівник Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою сформувати у дітей поняття про життя як найвищу цінність і здоров'я як найважливішу умову щасливого життя, свідоме ставлення до власного здоров'я; розвивати почуття власної гідності й неповторності; вчити поважати всіх людей; виховувати бажання оволодівати основами здорового способу життя, навичками безпечної поведінки для здоров'я.


Бесіда з медсестрою

$IMAGE1$ З метою профілактики грипу медична сестра школи Логвинюк Г.П. провела бесіду з учнями початкових класів "Як не захворіти на грип". Галина Петрівна продемонструвала відео про заходи безпеки та боротьби з вірусом, склала перелік профілактичних заходів та навчила учнів правильно поводитися в різних ситуаціях.


ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

 

План – графік проведення

Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності

на тему: «Здоровий спосіб життя – це модно!»

1.Відкриття Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Здоровий спосіб життя – це модно!».

2.Години спілкування на тему « Здоров'я – найцінніший скарб», « Вплив нікотину на організм людини».

3.Показ мультфільмів з циклу «Азбука здоров’я» для учнів 1-5 класів.

4.Конкурс малюнків серед учнів 2 - 6 класів на тему: «Здоровому способу життя – ТАК, шкідливим звичкам – НІ!».

5.Конкурс буклетів серед учнів 7-9 кл. на тему: «Як про здоров'я ти думати будеш, ніколи здоров'я ти не загубиш».

6.Вікторина на тему: « Чи знаєш ти правила здорового способу життя».

7.Лінійка-закриття Тижня сприяння здорового способу життя, нагородження переможців конкурсів.

8. Викладання матеріалів проведення Тижня сприяння здорового способу життя: «Здоровий спосіб життя – це модно!» на шкільному сайті.


ДАВАЙТЕ ЖИТИ ДРУЖНО!

Одвічна проблема батьків і дітей... Вона існувала за всіх часів і усіх народів. Батьки - люди одного покоління,  діти - іншого. Різні погляди на ті самі речі й життєві ситуації, різні переконання, моральні принципи. Все це  призводить до  нерозуміння, зіткнення думок, конфліктів. Отже, конфлікти між дітьми  й батьками... Чи мають вони місце в нашому житті, що стає причиною, як із найменшими втратами вийти з такої ситуаії? Саме над такою проблемою 23 жовтня  працювали на годині спілкування разом батьки і учні шостого класу Іваннівскої ЗОШ І-ІІ ступенів. Оксана Олександрівна, класний керівник, навчала батьків і дітей знаходити у всьому компроміс, вихід з конфлікту шляхом взаємовигідних поступок.  Будь-яку проблему можна вирішити ще до того, як вона перетвориться на конфлікт, глибокий і затяжний.


Тиждень безпеки дорожнього руху

План заходів тижня безпеки дорожнього руху

1. Інформаційна лінійка

2. Перегляд мультфільмів тітоньки Сови «Азбука безпеки на дорозі»

3. Конкурс малюнків на тему «Безепека на дорозі»

4. Бесіда з учнями початкових класів «Дорожні знаки»

5. Бесіди з учнями 5-9 класів «Безпека дорожнього руху»

6. Брейн – ринг на тему «Безепека на дорозі»


ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Це свято козацького духу, української звитяги, національного війська та всіх українців, які готові захищати честь, славу, свободу і суверенність рідної землі.

У нашій школі цей день пройшов цікаво та весело. Ще з ранку у саду вчителі та учні організували приготування польового кулішу. Пізніше відбувся конкурс патріотичної пісні. Серед початкової ланки І місце зайняв 4 клас, ІІ - 2 клас, ІІІ – 1 та 3 класи, а серед старшої ланки – І місце розділили 8 та 9 класи, ІІ - 7 клас, ІІІ – 5 та 6 класи. На завершення святкуванння відбулися спортивні змагання «Козацькі забави». Хлопці школи показали свою силу, гнучкість спритність, витривалісить. Місця серед учасників розподілились таким чином: І місце – 8 клас; ІІ місце – 9 клас, ІІІ місце – 5 клас. Вітаємо з перемогою!


Літо -2015. Пришкільний табір "Сонечко"

Як організувати літній відпочинок школярів? Як допомогти дітям цікаво і змістовно провести літні канікули в таборі відпочинку? Саме такі запитання були найактуальнішими для вихователів та працівників табору «Сонечко» протягом усього терміну його роботи.

Завдяки плідній співпраці наших педагогів та працівників табору ми змогли забезпечити повноцінний літній відпочинок вихованців та виконали поставлені завдання, що полягають в оздоровленні дітей, створенні у них хорошого емоційного настрою.

Усі види виховної діяльності в таборі здійснювалися згідно з режимом дня. Щоденно проводились інструктажі з техніки безпеки з вихованцями, дорослі постійно дбали про безпеку життя дітей у таборі. Виховна діяльність була побудована на принципах добровільної участі дітей у різних справах, вільного вибору ними занять завдяки організації роботи клубів за інтересами. Особливістю виховної роботи в літньому таборі відпочинку є оздоровлення дітей з використанням природного середовища, а сама природа в селі, ніби створена для повноцінного та змістовного відпочинку; зелені ліси та порослі травами стежки запрошують до краєзнавчої роботи; берег ставу та гарні галявини, що милують око, кличуть у похід, є гарною базою для організації різноманітних спортивних змагань і заходів, організації туризму в рідних сільських краєвидах.

Метою виховання є формування ціннісної системи особистості, тож сам виховний процес спрямований на моделювання варіативних ситуацій ціннісного вибору, що забезпечує сформованість ціннісних ставлень вихованця до існуючих явищ та процесів суспільства. Пріоритетними напрямами роботи є розвиток життєвих компетенцій вихованця: «Я — громадянин», «Я — патріот», «Я — сім’янин», «Я— гуманіст», «Я — здорова особистість», «Я — друг природи», «Я — високодуховна особистість», «Я — висококультурна особистість».

Отож, у 2015 році пришкільний табір функціонував з 2 по 19 червня. Відпочивало 80 дітей, серед яких були діти-інваліди, діти  учасників АТО, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей. За методикою виховну роботу в таборі можна поділити на три основні періоди.

1. Організаційний період. Це найбільш складний і важливий період, оскільки необхідно було за короткий проміжок часу згуртувати дитячий колектив. Для цього були використані такі види й форми діяльності: -організаційно-масова діяльність: випуск стіннівок загонів; трудова діяльність: чергування в їдальні;  фізкультурно-спортивна діяльність: проведення зарядки Закінчився організаційний період урочистою лінійкою відкриття табірної зміни.

2. Основний період. Саме в цьому періоді були створені оптимальні умови для організації виховної, розвивальної та оздоровчої діяльності, спілкування дітей. Були використані такі види форми діяльності: трудова діяльність: благоустрій території, чергування в їдальні. Так, завдяки старанням вихователів були проведені трудові десанти на території табору, проведена акція «Шкільне подвір’я - квіткова країна», та «Книжкова лікарня», під час яких діти оновили і осучаснили клумби біля школи, прибрали територію навколо школи, а також допомогли бібліотекарю «полікувати» книги; - конкурси, змагання: «Караоке у таборі», конкурс малюнків, конкурс казкарів. Особливістю роботи в таборі було оздоровлення дітей з використанням природного середовища (лісу, річки). Було організовано походи до озера та ріки, де змістовно, творчо, цікаво з допомогою вихователів були проведені ігри. Під час відпочинку для дітей було організовано свято спорту та здоров'я «Спартакіада 2015» справи комплексного характеру. З метою профілактики дитячого травматизму і запобіганню нещасних випадків був запланований і проведений день охорони здоров'я. 3 метою виховання у дітей патріотичних почуттів , поваги до народних звичаїв, традицій національних цінностей українського народу були проведені змістовна екскурсія до м.Дубно та визначні місця рідного села.

3. Підсумковий період. Цей період тривав два дні і закінчився лінійкою, присвяченою закриттю табірної зміни. Після лінійки відбувся святковий концерт "Обдарованість року", де діти показали вміння і навички, здобуті в школі. Керуючись основними положеннями програми Національного виховання учнівської молоді Рівненщини на 2008—2020 роки, ми розробили План виховної роботи в таборі «Сонечко», за яким працювали в період функціонування закладу відпочинку. Її реалізація здійснюється поетапно й орієнтована на формування ціннісних ставлень особистості. Виховання в таборі здійснювалося за ціннісними ставленнями особистості до суспільства і держави, історичних, культурних і духовних надбань рідного краю, сім’ї, родини та людей, до себе, природи, праці та мистецтва, які концентрують у собі всі напрямки національного виховання учнівської молоді. Табір працював 14 днів. За цей час вдалося зробити чимало. Програма табору була насиченою і різноманітною. Виховна діяльність в таборі базувалась на принципах добровільної участі дітей в різних справах, вікового підходу у формуванні особистості. В результаті - діти зміцнили свій фізичний і психічний стан, набули нових знань і умінь.


ОБДАРОВАНІСТЬ РОКУ

19 червня на закриття пришкільного табору "Сонечко" відбулося свято "Обдарованість року". Учні отримали медалі та солодкі призи за перемогу у номінаціях: "Учень року", "Ерудит року", "Клас року", "Дослідник року", "Золотий голос року", "Актор року", "Поет року", "Спортивна гордість року", "Випускник року", "Чарівний пензлик", "Лідер року" 


Тиждень Цивільної оборони


ЧАЕС-29

 29 гірких літ ми живемо у післячорнобильській ері, під знаком зловісної зірки, у чорному болі. Тоді у маленькому поліському містечку Чорнобилі сталася страшна біда – аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. Ця катастрофа, центром якої стала Україна, є однією з найбільших трагедій історії людства, посівши поруч з трагедіями Херосіми та Нагасакі. Наслідки катастрофи мають планетарний характер, оскільки і до нині дають про себе знати не тільки на території України, а й Білорусі, Росії…
І хоча збігають роки, а відлік їх пішов уже на десятиліття, та чорнобильські рани не загоюються, а наслідки бездумної людської діяльності ще безліч років спливатимуть не лише у людській пам’яті, а й позначатимуться на генофоні нації.
Для України, для всіх, хто прямо чи побічно був причетним до трагедії Чорнобиля та її наслідків, час розділився на дві частини : до 26 квітня 1986 року і після нього. Пам’ятаємо…
24 квітня 2015 року в Іваннівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів був проведений для учнів школи урок-реквієм «Атомне століття раною горить». Захід був підготовлений педагогом-організатором К.А.Левченко, вчителем історії О.О. Черв’як , шкільним бібліотекарем Н.В.Трохимчук та зав.бібліотекою с.Іваннє Н.І.Ленишиною спільно з учнями 6 класу.
Нехай у цей день, День національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям.


Заняття із застосування заходів першої медичної допомоги

Події на сході України спонукали активізувати систему цивільного захисту. Особливого значення набула необхідність підготовки громадськості з питань надання першої допомоги. 7 квітня 2015р. медична сестра Іваннівської ЗОШ Логвинюк Галина Петрівна провела для учнів та вчителів навчальні заняття із застосування заходів першої медичної допомоги. 
На тренінгу медична сестра розповіла про основні правила першої допомоги, ознайомила з необхідними діями при нещасних випадках, при втраті свідомості, продемонструвала способи зупинки кровотечі, накладання шини та пов’язок, особливості транспортування потерпілого та показувала, як правильно покласти постраждалу людину у відновне положення.


ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

28 лютого 2015 року в спортивному залі Іваннівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений 52 річниці започаткування гри в настільний теніс на території Іваннівської сільської ради. Участь в змаганнях прийняло 9 учасників. Переможці були нагороджені грамотами:
І місце - Гуменюк Роман,
ІІ місце - Гуменюк Вадим,
ІІ місце - Селіверстов Олександр.

 


День Збройних Сил України

Ще зранку у стінах школи лунали  приємні та щирі слова до Дня Збройних Сил України. Дівчата  у класах вітали хлопців подарунками і солодкими столами. У кінці дня хлопці школи показали свою мужність, силу і витривалість у спортивних змаганнях.


1 грудня - День боротьби зі СНІДом

День боротьби зі СНІДом. Учні 7 класу  підготували стінгазету «Обережно! СНІД!». Старшокласники переглянули відео про наслідки хвороби СНІДу у людей.

Категорія: Методична робота | Додав: Ніка | Теги: здоров’язбережувальна компетентніст, Досвід роботи, школа здоров'я
Переглядів: 716 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Контакти

Поштова адреса: 35620, Україна, Рівненська область, Дубенський район,с.Іваннє, вул. Шкільна, 10
Телефон:(03656)55237

E-mail: dubno_osvita30@ukr.net
Ми в ІСУО

Пошук
Скринька довіри

З метою удосконалення форм взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу – педагогів, учнів, батьків, осіб, які не байдужі до змін, що відбуваються в освітньому середовищі, створено електронну скриньку довіри

dovirarmk@ukr.net

Для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров'я, з метою захисту прав та інтересів дитини, Ви можете звертатися безпосередньо до директора школи Сливи О.В. та практичного психолога Коцюбинської Н.М. Також функціонують електронні скриньки: olenaslyva@ukr.net та kotsubinska85@ukr.net

Гаряча лінія
Друзі сайту

Copyright Viktoria Herus © 2019