Головна » 2018 » Лютий » 26 » 5 днів у світі Емоцій
10:16
5 днів у світі Емоцій

Тиждень психології зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з психологією пов’язаний увесь навчально-виховний процес. А. Макаренко писав: «Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент, яким там працюють». Предметний тиждень із психології організовується з метою реалізації психологічного супроводу, розширення і поглиблення знань учнів з психології, розвитку в них інтересу до цієї науки, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою.

з 19 по 23 лютого у Іваннівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся Тиждень психології.  У рамках Тижня було проведено ряд заходів:

1. День хорошого настрою: лінійка відкриття Тижня психології, інтелектуальний конкурс "Думки "великих" на щодень".

2. День здорових емоцій: експрес - інтерв`ю "Твоє ставлення до школи", конкурс малюнків "Щастя - це..", вправа "Колір настрою".

3. День радості: заняття з елементами тренінгу "Поговоримо про емоції", бесіда "Якби я був практичним психологом, я б...". 

4. День психолога: психологічні вправи "Паркан думок", "Подорож до лісу", гра - квест "Слідопити", відеоперегляд "Оптимізм", релаксійні вправи.

5. День пізнання: тренінговий марафон "Як згладити гострі кути", виставка плакатів - колажів "Моє майбутнє", лінійка закриття Тижня психології.

Під час тижня проводилися заходи, що охоплюють різні види діяльності: конкурси, ігри, тренінгові заняття, бесіди, інтегровані уроки, виставки малюнків та плакатів. Тиждень планувався завчасно, так як він потребував ретельної підготовки. До роботи були задіяні практичний психолог та учні різних вікових категорій,  педагоги школи, батьки.  Під час підведення підсумків на лінійці закриття нагороджено активних учасників.

Категорія: Новини шкільної родини | Переглядів: 46 | Додав: Katya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]