Головна » 2018 » Лютий » 6 » Історія очима дітей
23:46
Історія очима дітей

Серед шкільних навчальних предметів про суспільство історія займає центральне місце. Тому докорінне оновлення шкільної історичної освітньої галузі набуває виняткового значення, адже курс на гуманізацію та демократизацію освіти підносить престиж гуманітарних дисциплін.

Саме гуманітарна освіта, в тому числі історична, формує особистість учня, готує його до життя в сучасному світі, розвиває історичне мислення, формує громадянина та патріота своєї Вітчизни.

Тому викладання історії в школі вимагає від учителя сьогодні творчого підходу, особливо у виборі методичних прийомів і засобів, наочного матеріалу, перенесення акценту викладання на цілеспрямоване навчання.

5 лютого учні 6 класу презентували цікаві проекти з історії на тему"Взаємини греків і місцевого населення. Кіммерійці, скіфи, сармати, готи, гуни". Діти намалювали плакати, підготували повідомлення та доповіді з теми.

Використання активних форм і методів навчальної роботи активізує розумову діяльність школярів, сприяє зацікавленню навчальним предметом, розвиває історичне мислення, вміння та навички, допомагає проявити особисте “Я”.

 

Категорія: Новини шкільної родини | Переглядів: 39 | Додав: Katya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]