Головна » 2018 » Березень » 24 » Молодь і субкультури
11:06
Молодь і субкультури

23 березня у Іваннівській ЗОШ відбулася виховна бесіда на тему "Молодь і субкультури". Захід провела приктичний психолог Коцюбинська Наталія Миколаївна. Учні мали змогу ознайомитися з субкультурами як явищем сучасного життя, ознаками та характеристиками, факторами небезпеки.

В суспільстві завжди існували та функціонували соціальні групи різного характеру (культурні, релігійні, політичні). Вони є невід’ємною частиною суспільства. Кожна народжена людина неминуче входить в суспільство і втягується в процес соціалізації, тобто процес становлення особистості, поступового засвоєння нею вимог суспільства, набуття соціально значущих характеристик свідомості і поведінки, які регулюють її взаємовідносини з цим суспільством.

Соціальні групи, що масово виникають в суспільстві, досить різноманітні за родом своєї діяльності. Особливістю цих груп є те, що практично всі вони пропонують привабливі для індивіда перспективи ("справжню" культуру). Проте, чітко визначити місце і роль певної соцгрупи в суспільстві, з’ясувати істинність пропагованих нею ідеалів, способів подолання життєвих труднощів є складним завданням не тільки для старшокласника, а й для дорослої людини.

Окрім того, велика кількість соціальних груп є небезпечними для соціуму в цілому та для окремого індивіда (ультрарадикальні партії, тоталітарні секти, антисуспільні субкультури). Тому д-ля підлітка, що шукає себе в світі і часто вороже настроєного до "загальних" цінностей надзвичайно важливим є вміння самостійно збирати інформацію про соціальні групи, визначати їх характер, розпізнавати небезпеку, пов’язану з їх діяльністю.

Категорія: Новини шкільної родини | Переглядів: 33 | Додав: Katya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]