Головна » 2018 » Вересень » 5 » Виставка картин
08:44
Виставка картин

У Іваннівській ЗОШ І-ІІ ступенів діє виставка картин, які подарувала художниця Марія Несторівна Шнайдер - Синюк.

Марія Несторівна народилася в с. Коблин Млинівського району Рівненської області.  Отримала семирічну освіту у школі с.Іваннє. Після закінчення Львівського училища прикладного декоративного мистецтва працювала у Вінницькій області, художником в м. Києві, на Херсонському бавовняному комбінаті, вчителем малювання в Херсонській школі.   Прекрасно знаючи можливості килимоткацтва, використовуючи традиційні засоби виразності, художниця створила свою барвисту будову сюжетно-тематичного килима, гобелена, унікальні виставочні твори. 

Природний інтерес до інших матеріалів, властивий багатьом талановитим майстрам, привів художницю до живопису. Її персональні виставки виявили ще одну грань її самобутнього таланту — яскраву мальовничість полотен і уміння тонко передати стан природи і радість життя. Це пейзажі і натюрморти з квітів на лоні природи, тематичні картини.

З часу показу на виставці її роботи знайшли своє самостійне життя в музеях країни, зокрема в постійній експозиції Київського Державного музею Українського народно - декоративного мистецтва, за кордоном в Канаді, місті П'ємонті. В музеї Т.Шевченка експонується гобелен «Г.Сковорода».  Її роботи прикрасили інтер'єр і нашого навчального закладу. Щиро дякуємо Марії Несторівні за цінний подарунок школі !

Категорія: Новини шкільної родини | Переглядів: 22 | Додав: Katya | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]