Неділя, 22.09.2019, 10:50
Вітаю Вас Гость | RSS

Іваннівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів              Ми дуже раді бачити Вас на сайті нашої школи!

Меню сайту
Наше опитування
Хто Ви
Всього відповідей: 79
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей:200 1
Користувачів: 0

Каталог статей


Педагогічний дизайн мультимедійного уроку

 

Скачати


  Час ставить свої вимоги. Все більше навчальних закладів приділяє увагу мультимедійним засобам навчання і починає застосовувати їх на практиці. Це дає низку переваг: дітьми краще сприймається матеріал, зростає зацікавленість, індивідуалізація навчання, розвиток творчих здібностей, скорочення видів роботи, що стомлюють учня, використання різноманітних аудіовізуальних засобів для збагачення і мотивації навчання, динамічного подання матеріалу та створення умов для самостійної роботи.
Для проведення мультимедійних уроків необхідне спеціальне обладнання. Мультимедійний комплекс нашого біологічного кабінету включає комп'ютер з оперативною пам'яттю 1 Гб, проектор і мультимедійну дошку.
При проведенні мультимедійного уроку у пригоді стануть різноманітні сучасні ППЗ. Та їх використання пов'язане з рядом проблем.
Часто виявляється, що вчитель, навіть маючи можливості, не готовий використовувати ППЗ. Це може бути пов'язано з багатьма причинами. По-перше, інколи нам важко перебудуватися. Ми не завжди можемо знайти в структурі уроку місце застосування мультимедійних засобів навчання. По-друге, підготовка такого уроку потребує більше часу. Звичайно, дуже зручно користуватись готовими електронними засобами навчального призначення. Попит породжує пропозицію, тому зараз з'явилося багато різноманітних електронних підручників і т.п. Але далеко не завжди вони відповідають чинній програмі, методичним вимогам і, зрештою, можливостям даного класу. ППЗ повинні відповідати таким дидактичним вимогам, як науковість, систематичність, послідовність, доступність, зв’язок з практикою, наочність, мають бути зручними у використанні, зрозумілими, і мають також задовольняти потреби вчителів різної, кваліфікації.

 

Категорія: біології | Додав: lolok (21.01.2016)
Переглядів: 275 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Контакти

Поштова адреса: 35620, Україна, Рівненська область, Дубенський район,с.Іваннє, вул. Шкільна, 10
Телефон:(03656)55237

E-mail: dubno_osvita30@ukr.net
Ми в ІСУО

Пошук
Скринька довіри

З метою удосконалення форм взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу – педагогів, учнів, батьків, осіб, які не байдужі до змін, що відбуваються в освітньому середовищі, створено електронну скриньку довіри

dovirarmk@ukr.net

Для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров'я, з метою захисту прав та інтересів дитини, Ви можете звертатися безпосередньо до директора школи Сливи О.В. та практичного психолога Коцюбинської Н.М. Також функціонують електронні скриньки: olenaslyva@ukr.net та kotsubinska85@ukr.net

Гаряча лінія
Друзі сайту

Copyright Viktoria Herus © 2019